trieb

Petr Trieb

Zakladatel, oblastní ředitel

Jako aktivní sportovec a vystudovaný učitel jsem přemýšlel jak spojit sport s finančním poradenstvím za účelem podpory daného sportu. Výsledkem je projekt4sport, který se zaměřuje na oblast krytí zdravotních rizik.

Profil poradce Zaslat referenci
peterka

Tomáš Peterka

Oblastní vedoucí

Už jako malý jsem sportoval, když jsem jezdil aktivně 9 let na republikové úrovni Bikros BMX. Dnes jezdím hobby závody silničních motocyklů na uzavřených okruzích. Vymysleli jsme, jak ideálně propojit sport a finance, tak aby byla spokojenost na obou stranách. To se nám opravdu povedlo a vznikl náš unikátní Projekt4Sport.

Profil poradce Zaslat referenci
matusik

Jakub Matušík

Obchodní vedoucí

V hokeji jsem nahlédl do mládežnických reprezentací a navštívil jsem zajímavá místa. Primární myšlenkou Projektu4sport byla snaha vrátit "něco" nazpět hokeji a klubu, který mě vychoval. Díky spokojenosti všech stran myšlenka propojení sportu a financí funguje i nadále a neustále přibývá nových zájemců.

Profil poradce Zaslat referenci
plzakova

Veronika Plzáková

Obchodní vedoucí

V týmu Projektu4sport působím od jeho založení. Od mládí miluji sport a pohyb. Aktivním pohybem si udržuji kondici, dobrou náladu, neustálý elán do práce a rozvíjení svého týmu. Myšlenka ojedinělého Projektu4Sport podpořit jakékoliv sportovce mi byla od začátku velice blízká. Mojí největší odměnou jsou spokojení klienti, kteří se rádi vracejí a doporučují naší službu dál mezi své blízké a tím stále přibývá zájem o Projekt4sport.

Profil poradce Zaslat referenci
hanzalek

Jiří Hanzálek

Obchodní vedoucí

Sportu jsem se začal věnovat v 6ti letech jako člen FK Tábor, později jsem rozšířil sportovní repertoár o moderní šipky (účastník MČR - soft darts). Současně se sportem se aktivně zajímám o dění na finančním a akciovém trhu. Spojením těchto zájmů je ve výsledku již pětileté podnikání v oboru finančního poradenství, ve kterém je osobní přístup a spokojenost klienta prioritou.

Profil poradce Zaslat referenci
kosobud

Marek Kosobud

Obchodní vedoucí

Jakožto aktivní sportovec, bývalý basketbalista i rozhodčí, vidím v Projektu4Sport obrovský potenciál, jak pomoci klubům i jednotlivým sporťákům z problémů, které mohou nastat. Koneckonců jak říká můj otec - "Sportem k trvalé invaliditě."
Právě tento unikátní projekt pro mě byl jeden z hlavních faktorů, proč jsem se rozhodl pro dráhu finančního poradce.
Všichni dobře víme, že financovat jakýkoli sport a zároveň mít skvěle zajištěné zdraví není jednoduché a jsem přesvědčený, že s obojím Vám mohu pomoci.

Profil poradce Zaslat referenci
jůn

Petr Jůn

Obchodní vedoucí

Od útlého věku, jsem se věnoval sportovním aktivitám všeho druhu, od fotbalu až po hasičský sport, kde jsem se zúčastnil i mistrovství České Republiky. Svět financí pro mě měl vždy pozlátko exkluzivity. Díky projektu4sport jsem našel smysluplnou možnost jak tyto dvě odvětví rozumnou formou spojit tak, aby na tom byli všechny zúčastněné strany měli prospěch a to mi přijde fantastické!

Profil poradce Zaslat referenci