Cílem Projektu4sport je kvalitní zajištění zdravotních rizik maximálnímu množství klientů.

Proč je pro klienta výhodné s námi spolupracovat?

Klient

Lidé na pobočkách pojišťoven Vám mohou poradit v oblasti zajištění zdravotních rizik, ale vždy doporučí jen jejich produkt!! Co když je však pro Vás výhodnější nabídka u jiné společnosti? Klient má samozřejmě možnost oběhat si všechny pojišťovny a nechat si vytvořit nabídky a pak si je porovnat. Není ale výhodnější si zajít na jedno místo, kde Vám vytvoří nabídku určenou přímo pro Vás?! V našem portfoliu máme 12 největších pojišťoven, které působí na finančním trhu v ČR a tudíž “nekopeme” jen za jednu pojišťovnu.

Bezkonkurenční výhody Projektu4sport:

Servis
zavřít

Mnoho konkurenčních společností nabízí kompletní servis při vzniku pojistné události. Realita je mnohdy taková, že po podpisu smlouvy už svého poradce, makléře, pojišťováka neuvidíte…

Díky následnému servisu, který mají od nás naši klienti, působíme již sedmý rok na trhu finančního poradenství a za tuto dobu jsme se stali jedničkou v oblasti krytí zdravotních rizik v Táboře a okolí.

Benefity
zavřít

Pro naše klienty jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili mnoho zajímavých slev. Každý náš klient, který má u nás sjednanou smlouvu kryjící svoje zdravotní rizika nebo jakéhokoliv člena rodiny má nárok po předložení kartičky projektu4sport na slevu u našich obchodních partnerů. Seznam a výši slevy naleznete v sekci Benefity.

Chcete se stát našimi partnery? Rádi si s Vámi dáme nezávaznou schůzku a probereme možné výhody. Kontaktuje nás!
Finanční podpora
zavřít

Jedna z hlavních myšlenek vzniku Projektu4sport bylo finančně pomoci rodičům ve finančních nákladech spojených s vykonávání daného sportu jejich dětí.

Přes zajímavý klíč jsme například do hokejového klubu HC Tábor vrátili přes 200.000,-. které se rozdělili mezi rodiče – naše klienty. Mimo jiné jsme partnery Táborské hasičské ligy – THL a i zde jsou našimi klienty i jednotlivý sportovci z různých SDH, které finančně podporujeme. Zajímá vás více, jak funguje naše finanční podpora sportovním klubům / SDH / nebo jakýmkoliv jiným sdružení, které si třeba jen 1x týdně jdou zahrát jakýkoliv sport?

Napište nám! Rádi si s Vámi dáme dobrou kávu a vysvětlíme jak vše funguje.