Robert ApoštolŘeditel pobočky Nej TV a.s.
Petra Trieba znám osobně již od jeho dětství, kdy ještě hrával hokej za žákovské kategorie. V minulosti jsem nikdy moc neřešil věci ohledně pojištění, asi i z nedůvěry v pojišťovací a finanční poradce. Naštěstí se po celou tu dobu nikomu z mé rodiny nestalo nic vážného. Ale právě kvůli zabezpečení rodiny v případě nečekané události, jsem se nakonec rozhodl s Petrem sejít. Na základě přátelského rozhovoru a zjištění mých potřeb a požadavků mi následně zpracoval osobní finanční analýzu a navrhl konkrétní produkt. Musím uznat, že jsem byl výsledkem, a hlavně výší měsíční platby za kompletní pojištění všech členů rodiny, příjemně překvapen. Jak už to v životě bývá "nehoda není náhoda" a tak jsem o pár měsíců později osobně vyzkoušel, zda jsem si vybral dobře. A Petr opravdu dostál svým slibům, a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, včetně bezproblémové výplaty pojistného plnění. Takže pokud chcete něco co opravdu funguje, neváhejte tak dlouho jako já a obraťte se na tento tým. Za mne jednoznačně palec nahoru.
Miroslav HerdaŘeditel, bývalý hokejista
Bohužel až při tom, když se někomu z blízkých stane úraz, tak zjistíte, jak důležité je mít dobré pojištění a člověka, který Vám pomůže řešit veškeré problémy s náhradou. S Petrem jsem začal spolupracovat před 3 lety, kdy mi pomohl s pojištěním celé rodiny a zatím mohu jenom doporučit.
Ing. arch. Richard HomolkaProjektant, Praha
Služeb finančního poradce pana Peterky využívám průběžně již přes rok. Za tu dobu mi udělal ve všech pojistkách přehled, pořádek a výrazně zefektivnil mé investice v této oblasti. V případě pojistné události pana Peterku zavolám, on mi poradí jak postupovat a zašle potřebné formuláře. A to vše s naprostou samozřejmostí a ochotou. Je znát, že své práci rozumí a těší ho, že svým klientům pomůže. Služby této kanceláře mohu s klidným svědomím vřele doporučit.
Martin PeterkaTruhlář
Velice ochotný a pružný, otázek pojištění znalý poradce. Příjemná komunikace při řešení obchodních otázek díky širokému rozhledu a inteligenci. Vždy si věděl rady a pomoci, vřele doporučuji.
Mgr. Ivan RybaříkBývalý profesionální cyklista, podnikatel a trenér
Petra znám ze svých vysokoškolských studií a považuji ho za férového člověka s přímým a příjemným vystupováním. Velmi se mi líbí jeho cit pro klienta a jeho potřeby. Již několikrát naplnil potřeby celé naší rodiny v oblasti sjednání smluv přesně podle našich potřeb. Velmi si vážím a jsem moc rád, že můžeme svěřit otázku financí a krytí zdravotních rizik odborníkovi v problematice zkušeným a navíc velmi férovým.
Jakub SuchánekProfesionální hokejista
Před 5 roky jsem řešil své otázky okolo pojišťovnictví, a jelikož jsem profesionální sportovec potřebuji být i maximálně zajištěn, co se otázky zdraví týče. Proto jsem dal na doporučení svých známých a kontaktoval Petra Trieba. Musím říci, že jsem už 3 roky naprosto spokojen se službami, jejich kvalitou a péčí kterou dostávám od svého poradce. Společně s mým poradcem neustále probíráme různé možnosti a varianty výhodnějšího zajištění rizik. Jelikož se na finančním trhu produkty neustále mění, je dobré mít na své straně člověka, který rozumí vašim potřebám a zároveň je schopný vyhovět vámi určeným požadavkům.
Martina SukováPolicistka
Vzrůstající zdravotní rizika a plánování budoucnosti rodiny byly důvodem oslovení finančního poradce Tomáše Peterky, kterého tímto ráda dalším klientům doporučuji. Jeho znalosti v oboru a profesionální, příjemné i vstřícné vystupování přispěly k získání kvalitního zabezpečení odpovídající mým požadavkům. Syn Matyáš hraje hokej za HC Tábor, tudíž nabídka Projektu 4 Sport, která navíc šetří mé finance, byla dobrým bonusem. Kdo je připraven, není překvapen.
Miroslav VolenaPodnikatel, člen správní rady HC Tábor
To co nám bylo nabídnuto od kluků z Projektu4sport je zajímavá věc a hlavně fungující. V sezóně 2013-2014 si to vyzkoušeli rodiče našich mládežníků a ulehčilo jim to finanční výdaje během sezóny. Spolupráce pokračuje i v následujících sezónách. Protože co Petr Trieb slíbil, tak to opravdu je. Tak si představuji spolupráci. S čistým svědomím můžu jen doporučit. Těšíme se na další spolupráci.
Jana ŘíhováZdravotní sestra
S paní Petříkovou jsem byla spokojená.
Roman DuspivaŘidič z povolání
Slečna Petříková, byla velmi milá, prokázala odborné znalosti a že své práci rozumí. Obětavě se přizpůsobila mému náročnému časovému rozvrhu. Určitě se rád na ni obrátím vždy, když budu něco potřebovat ohledně financí.
Irena BurdováTechnolog
S pomocí p. Veroniky Plzákové jsem uzavřela již několik pojištění. Velice oceňuji její profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Tímto bych jí chtěla poděkovat a těším se do budoucna na další spolupráci.
Petra PřibáňováMateřská dovolená
Můj finanční poradce Jana Zvěřinová: velice sympatická a ochotná. Vždy velmi rychle řešila danou věc. Jsem velmi spokojená s jejími službami a nadále s ní budu ráda spolupracovat.
Petr NěmecVoják z povolání
Jednání s poradcem Janou Zvěřinovou probíhalo v přátelském prostředí, nejprve jsem byl seznámen se společností. Co je hlavním zaměřením a jaké produkty je společnost schopná nabídnout. Poté jsme se věnovali produktu a o který jsem měl zájem. Poradce mi vše řádně vysvětlil a na všechny mé dotazy mi k mé spokojenosti odpověděl. Poté jsme vše řádně sepsali a já odcházel spokojen že mám produkt, který je pro mě jak se říká "ušitý na míru".
Kamila ŠefránkováDělnice
Velmi příjemná schůzka. Paní Jana Zvěřinová ochotně vysvětlila podmínky a výhody pojištění. Ochotně zodpověděla všechny dotazy. Jeji přístup jako poradce byl příjemný a profesionální. Dokonalá připravenost!
Marcela SovováŘeznice
S paní Petříkovou jsem jako s osobním poradcem velmi spokojena. Je velice milá, spolehlivá a akční. Postarala se nám o lepší pojištění. Plně ji důvěřuji.
Jana Filipová, Pavel FilipMateřská dovolená, řidič

Paní Plzáková je člověk na svém místě.Máme jen pozitivní zkušenosti a mohu s klidným svědomím doporučit.Kdykoli se na ní obrátíme,vždy zajistí potřebné informace,abynám mohla kvalifikovaně pomoci.Ozývá se kdykoli je nějaká novinka,co se našich věcí týká a nebo jen tak "jak se vám daří,je u Vás všechno v pořádku?" Profesionální jednání,spolehlivost a kvalitní péče!

A my za to děkujeme.

Pavel BradaReferent dopravy
Naprostá spokojenost. Stále v kontaktu. Pomůže kdykoliv a s čímkoliv. Pojistka na vlek za 250kč a pojistka na barák za 10 000kč nedělá rozdíly. Profesionální jednání.
Tomáš SedloňTesař, montér
Mohu jen a jen doporučit. Ochotná, poradí se vším, když si nevíte rady. Velice slušné jednání a není problém se u p. Plzákové objednat podle vašeho času. Opravdu jednička mezi finančními poradci. Pokud mohu, opravdu doporučuji všem kdo se rozhodnou uzavřít pojistku. Děkuji za ochotu p.Plzákové.
Petra KarasováPracovník v mléčném průmyslu
S panem Triebem jsem jako s finančním poradcem velmi spokojená. Ochotný a vstřícný přístup ke klientovi. Doporučuji.
Dominik FeichtingerIT administrátor
S Markem Kosobudem jsem se setkal a vše proběhlo přesně jak jsem potřeboval. Všechno připraveno přesně podle toho, jak jsem si nadiktoval. A hlavně, rychle!
Luboš DanielSkladník
Vřele doporučuji služby paní Jany Zvěřinové, velmi ochotná, milá a prakticky přes víkend pomohla vyřešit naléhavou otázku pojištění.
Ivana BrodikovaRodičovská dovolená
Chtěla bych poděkovat Ivě Petříkové, za její cenné rady jakožto finanční poradkyně, za názorné a srozumitelné vysvětlení a pomoc při výběru produktů. Je velice vstřícná, ochotná, flexibilní a znalá ve svém oboru. Díky ní jsem nemusela se dvěma dětmi obcházet pojišťovny, banky aj. a trávit čas studováním jejich produktů. Její služby vřele každému doporučuji.
Tomáš LovětínskýDělnická profese
S panem Mgr. Petrem Triebem jsme s přítelkyní velice spokojeni. Jelikož jsme měli špatnou zkušenost s minulým poradcem, tak jsme měli specifické požadavky. Pan Trieb je splnil do posledního detailu. Proto můžeme pana Mgr. Petra Trieba vřele všem doporučit.
Libuše Vavříkovápracovník v masném průmyslu
Jsem velice spokojená s profesionalitou,přístupem a celkově poskytovanými službami Petra Trieba. Děkuji!
Robert Apoštol Miroslav Herda Ing. arch. Richard Homolka
Martin Peterka Mgr. Ivan Rybařík Jakub Suchánek
Martina Suková Miroslav Volena Jana Říhová
Roman Duspiva Irena Burdová Petra Přibáňová
Petr Němec Kamila Šefránková Marcela Sovová
Jana Filipová, Pavel Filip Pavel Brada Tomáš Sedloň
Petra Karasová Dominik Feichtinger Luboš Daniel
Ivana Brodikova Tomáš Lovětínský Libuše Vavříková